Login: Hasło:
Rezultaty wyszukiwania: 400 Publikacje: (Rezultaty wyszukiwania 1 - 10) :

Ciekawski George (Curious George) Sezon 07 Odcinek 06 - George and Allie's Lawn Service/Curious George's Scavenger Hunt


Serial przedstawia przygody małej małpki George, której właścicielem jest mężczyzna w żółtym kapeleszu.

Zobacz

Cubicle Warriors 2013


Peter Hoss jest bankierem, który zbija majątek na udzielaniu niekorzystnych kredytów studenckich. Krętactwa mężczyzny postanawiają ukrócić dwaj koledzy z uczelni, którzy mają dość praktyk przebiegłego właściciela banku.

Zobacz

Rihanna - Live at Rock in Rio 2011


Koncert Rihanny w Rio w 2011 roku.

Zobacz

Mario Barth: "Mężczyźni są winni" - mówią kobiety 2013


Mario Barth, 42 latek urodzony w Berlinie, to najlepszy niemiecki komik ostatnich lat. Miał swoje programy w telewizji, grał w wielu niemieckich komediach a programem pod tytułem "Mężczyźni są prymitywni, ale szczęśliwi" pobił 12.07.2008 rekord Guinessa gromadząc 70 tysięcy osób w stadionie olimpijskim w Berlinie, pobijając tym Chrisa Rocka który zgromadził i rozbawił tylko 15,9 tysiąca osób.W kolejnej - trzeciej już części - ponownie nawiązuje do damsko-męskich perypetii.Tego nie można przegapić ;)PS. latem 2014 będzie kolejna próba pobicia rekordu Guinessa.

Zobacz

Interior Leather Bar 2013


W 1980 roku film Zadanie specjalne (Cruising) w roli tajnego policjanta, prowadzącego dochodzenie w sprawie morderstwa w barze gejowskim w Nowym Jorku, wywołał tak wielkie kontrowersje, że jego reżyser, William Friedkin został zmuszony do wycięcia 40 minut materiału o wyraźnie seksualnym charakterze. Ocenzurowane fragmenty nigdy nie były pokazywane publicznie. James Franco i Travis Mathews postanowili odtworzyć to, co mogło się kryć w tych 40 minutach 'zaginionych' scenach. Interior. Leather Bar to intrygujący film o tworzeniu filmu.

Zobacz

Rio Rita 1942


Hitlerowscy agenci przemycają przez amerykańsko-meksykańską granicę urządzenia do przesyłania tajnych wiadomości. Zatrzymują się w hotelu Vista del Rio, gdzie próbują wykorzystać, nieświadomego ich intencji, popularnego piosenkarza Ricardo Monterę. Właścicielką hotelu jest Rita Winslow (Kathryn Grayson), podkochująca się w Monterze. W to wszystko wplątują się Doc (Bud Abbott) i Wishy (Lou Costello) z całym arsenałem gagów słowno-sytuacyjnych.

Zobacz

A Warrior's Heart 2011


Gwiazda szkolnej drużyny w lacrosse Conor Sullivan nie może poradzić sobie od czasu śmierci ojca w Iraku. Jego autodestrukcyjne zachowanie doprowadza do tego, że zostaje wyrzucony ze szkolnej drużyny, a następnie ląduje gdzieś w dziczy, gdzie przyjaciel jego ojca - sierżant Duke Wayne - prowadzi obóz dla sportowców.

Zobacz

The Warrior's Way / Honor Wojownika / 2010 / Lektor


Legendarny wojownik, mistrz miecza, Yang, zostaje wyklęty przez członków własnego klanu. Nie wykonał bowiem zadania, jakie mu powierzono. Nie zabił ostatniego przedstawiciela wrogiego klanu, kiedy okazało się, że jest nim... dziecko. Teraz musi uciekać przed zemstą byłych towarzyszy. Trafia do małego amerykańskiego miasteczka, jednak nie dane jest mu zaznać spokoju. Musi stanąć do walki, aby uratować mieszkańców miasta przed atakiem uzbrojonych, śmiertelnie niebezpiecznych zabójców.

Zobacz
Wcześ›niej 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Dalej
Loading...


Tutaj bez problemu obejrzysz filmy i seriale online. Filmy posegregowane sa wg. kategorii, kanalów, które umozliwiaja wygodne wyszukwianie interesujacych nas filmów. Nasza strona jako jedna z nielicznych proponuje dostep do filmów online bez rejestracji czy logowania. Dzieki mozliwosci ogladania filmów online wiele osob decyduje się także na zakup filmu na dvd, blueray w jakości HD. Zachecamy do oglądania.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach filmymegavideo.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostepniajacych zamieszczone materialy filmowe (megustavid, youtube, putlocker, odsiebie, vixden, anyfiles, streamo, sockshare, dwn, nextvideo, maxvideo itp), których użytkownicy potwierdzili, ze posiadają prawa autorskie do udostepnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne nalezy kierowac po adresem serwisów publikujacych zamieszczone materiały. Administracja senrwisu nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci i komentarze publikowane przez uzytkowników. Komentarze wulgarne, obrazliwe, propagujące przemoc lub nienawiść, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiazujące do treści filmymegavideo.tv, będą usuwane przez moderatorów senrwisu lub algorytm filtrujący.

2009-2013 © filmymegavideo.tv All rights reserved.