Login: Hasło:
Rezultaty wyszukiwania: 4 Publikacje: (Rezultaty wyszukiwania 1 - 4) :

Kobra - Oddział Specjalny Sezon 21 Odcinek 08 - Zbrodnia i kara


Erdogan Atalay oraz jego partner René Steinke patrolują autostradę oraz zajmują się rozwiązywaniem najtrudniejszych spraw, jakie się im nadążają podczas służby w Policji, pomaga im w tym niezwykle przezabawna ekipa pracująca na komisariacie - niezwykle efektowne pościgi po autostradzie i iście kaskaderskie popisy - karambole i sprawnie nakręcone efekty specjalne przez Action Concept sprawiają, że serial ogląda się w napięciu do ostatniej sekundy.

Zobacz

Zbrodnia i Kara 1987 Lektor


Spektakl będący formalnie wzbogaconą wersją telewizyjną widowiska Teatru Starego w Krakowie. Jest to adaptacja pierwszej z wielkich powieści Fiodora Dostojewskiego, w której rozważania nad przykazaniem nie zabijaj ukazane są poprzez losy ubogiego studenta Raskolnikowa. Dając sobie prawo do umotywowanej zbrodni, zabija siekierą starą lichwiarkę, którą pogardza i uważa za przyczynę wszelkiego ludzkiego zła. Zabijając lichwiarkę, musi zabić jednak i jej niewinną siostrę. Zbrodnia przestaje być od tego momentu tak uzasadniona i usprawiedliwiona. Pojawiają się wyrzuty sumienia. Raskolnikow, osaczony podwójnie - przez samego siebie i prowadzącego śledztwo - załamuje się i z potrzeby czysto mistycznego oczyszczenia, w pokorze i wyrzeczeniu przyznaje się do popełnienia zbrodni - mimo że przez bardzo długi czas wszystkiemu zaprzeczał.W spektaklu udział wzięła plejada najlepszych polskich aktorów, a Jerzy Radziwiłowicz jako Raskolnikow i Jerzy Stuhr jako śledczy Porfiry Pietrowicz stanowią wspaniały aktorski duet, rozgrywający psychologiczną grę w winę i karę.

Zobacz

Zbrodnia nie ukarana / Getting Away with Murder (1996) PL


Przystojny i powszechnie lubiany profesor etyki - Jack Lambert - właśnie poznał uroczą lekarkę Gail, z którą jest gotów spędzić resztę życia. Tymczasem media podają komunikat o zbiegłym po wojnie zbrodniarzu, który od lat mieszka pod Bostonem wraz ze swoją córką. Wszystko wskazuje na to, że jest to sąsiad Lamberta - Max Mueller. Nie mający wątpliwości profesor, zatruwa ulubione jabłka sąsiada. Niebawem okazuje się, że zginął niewinny człowiek. Sprawy jeszcze bardziej się komplikują...

Zobacz

H2O, wystarczy kropla (H2O: Just Add Water) Sezon 03 Odcinek 12 - Zbrodnia i kara


Emma (Claire Holt) wraz z rodziną opuszcza miasto. Cleo, Rikki i Lewis są pewni, że wiedzą już wszystko o mocy syren i wyspie Mako, ale wtedy nurek Will odkrywa nową jaskinię na wyspie i nieświadomie uwalnia tajemniczą moc, która zwraca wodę przeciwko przyjaciołom. Na szczęście pojawia się nowa syrena, Bella (Indiana Evans), która zaprzyjaźniwszy się z nimi, pomaga uporać się z problemami. Może to się okazać przydatne, gdyż Zane porzucony przez Rikki, chce zemścić się za złamane serce, wyjawiając ich sekret. Czy uda mu się wszystko zrujnować, czy też dziewczyny zdołają go powstrzymać?

Zobacz
Loading...


Tutaj bez problemu obejrzysz filmy i seriale online. Filmy posegregowane sa wg. kategorii, kanalów, które umozliwiaja wygodne wyszukwianie interesujacych nas filmów. Nasza strona jako jedna z nielicznych proponuje dostep do filmów online bez rejestracji czy logowania. Dzieki mozliwosci ogladania filmów online wiele osob decyduje się także na zakup filmu na dvd, blueray w jakości HD. Zachecamy do oglądania.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach Filmymegavideo.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostepniajacych zamieszczone materialy filmowe (megustavid, youtube, putlocker, odsiebie, vixden, anyfiles, streamo, sockshare, dwn, nextvideo, maxvideo itp), których użytkownicy potwierdzili, ze posiadają prawa autorskie do udostepnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne nalezy kierowac po adresem serwisów publikujacych zamieszczone materiały. Administracja senrwisu nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci i komentarze publikowane przez uzytkowników. Komentarze wulgarne, obrazliwe, propagujące przemoc lub nienawiść, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiazujące do treści filmymegavideo.pl, będą usuwane przez moderatorów senrwisu lub algorytm filtrujący.

2009-2013 © Filmymegavideo.pl All rights reserved.